Jak dobrać stanik do dużego biustu?

Piersi są częstym kompleksem wielu kobiet. Większość z nich narzeka na zbyt mały rozmiar, jednak jest odsetek kobiet, które zostały bogato obdarzone przez naturę. Duży biust jest dość problematyczny. Dlatego niezwykle istotny jest dobór odpowiedniego stanika. Odpowiednio dobrany stanik na duży biust odciąży kręgosłup, poprawi wygląd piersi, ułatwi codzienne życie i doda pewności siebie.

Duże biusty potrzebują biustonoszy z grubymi ramiączkami i głębokimi miseczkami. Taki model podtrzyma piersi i rozłoży ich ciężar równomiernie. Piersi mają skłonność do zniekształcania się, dlatego dobór biustonosza jest tak istotny. Długotrwałe noszenie nieodpowiedniego biustonosza może powodować przesuniecie części skóry pod pachy, przez co zmniejszają swój rozmiar i wyglądają nieestetycznie. Kobiety z rozmiarem biustu większym niż D mają ogromny problem z zakupem odpowiedniego biustonosza. Zbyt wąskie lub zbyt szerokie ramiączka, wbijające się fiszbiny i zbyt płytkie miseczki to największy problem. Od wielu lat większe biustonosze były nudne a ich wybór nie był zbyt szeroki. Obecnie jednak na rynku stanik na duży biust dostępny jest w wielu kolorach i rodzajach różnorodnych rozmiarowo jak i wizualnie.

Co powinno cechować stanik na duży biust?

Dobór stanika jest niezwykle problematyczny. Wybierając go należy skorzystać z porad zawodowej brafitterki, skorzystać z porad obsługi sklepu on-line z bielizną. Najistotniejsze jest zmierzenia swojego obwodu pod biustem. To właśnie na obwodzie podtrzymywany jest cały ciężar biustu. Obwód musi idealnie przylegać nawet na najluźniejszym zapięciu. Uniemożliwi to przesuwanie się stanika, więc podtrzyma on piersi w odpowiednim miejscu oraz powstrzymuje tworzenie się nieestetycznych fałdek na plecach. Fiszbiny powinny przylegać do ciała w miejscu, gdzie zaczyna się pierś, a końcówki powinny znajdować się w połowie pachy. Biust nie powinien wychodzić poza linię biustu, czy dzielić się na pół przez źle dobrane miseczki.

Dobierając stanik na duży biust należy udać się na konsultacje do fachowego doradcy on-line czy brafitterki. Pomogą w doborze odpowiedniej opcji dla każdej kobiety. Dobrze dobrany stanik odciąży plecy i poprawi komfort życia, poprawi wygląd piersi i sprawi, że staną się mniej obwisłe. Dobrze wyglądające piersi dodają kobiecie seksapilu i pewności siebie oraz podnoszą jej samoocenę. Kupując samemu, należy stosować się do powyższych zasad, aby uniknąć kolejnego nieudanego zakupu.

Jak dobrać stanik do dużego biustu?
Oceń artykuł!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *