Jak się ubrać na pierwszą randkę?

Jak się ubrać na-pierwszą randke

Bardzo często wydaje nam się, że od tej pierwszej randki zależy wszystko, całe nasze dotychczasowe życie. Zapewne tak nie jest, ale pierwsze wrażenie często ma duży wpływ na to, jak kształtują się nasze relacje z innymi. Jak cię widzą, tak cię piszą. Dlatego otwieramy szafę przed pierwszą randką i…

W co mam się ubrać – randka w restauracji

Miejsce oraz pora spotkania w znacznym stopniu wpływają na nasz strój.

Jeśli spotykamy się wieczorem, w eleganckim lokalu strój powinien być stonowany, ale również elegancki. Panie powinny zadbać o makijaż i dodatki biżuteryjne, odpowiedni obcas, a panowie nie mogą zapomnieć o marynarce. Chociaż współczesna moda pozostawia dużą dowolność w komponowaniu stroju, to jednak na wieczorową kolację powinien on podkreślać wagę chwili i miejsca. Jest też wyrazem szacunku dla osoby, z którą idziemy na kolację. Samym strojem możemy zapunktować pozytywnie.

Jednak nie należy przesadzać. Nie trzeba się wbijać w czarny garnitur czy zakładać długiej sukni bez pleców, zostawmy sobie coś na bal. Jednak elegancja i szyk są konieczne. Nie zapominajmy, że wykończeniem wyglądu jest… zapach. Wieczorowe perfumy mogą być bardziej intensywne.

randka w restauracji

W co mam się ubrać – umówiłam się na spacer

Zimą na pewno nie w lekkie buty. Pamiętajmy, że gdy zmarzniemy sczerwienieją nam policzki i ręce, a to brzydko wygląda. Dlatego na długi spacer jesienno-zimowy należy założyć czapkę, szalik i rękawiczki oraz ubrać wygodne buty. Że nie twarzowo? Ale za to możemy skupić się na rozmowie i robieniu wrażenia uśmiechem.

To przesłania świat na początku znajomości.

Najważniejsze jest, aby nie myśleć o stroju i o tym, że nam zimno lub bolą nogi, to zepsuje całą frajdę randkowania. Chcemy się przecież skupić na tej drugiej osobie i zrobić dobre wrażenie. Latem możemy pozwolić sobie na romantyczne, zwiewne sukienki.

Randka w kinie - jak się ubrać

W co mam się ubrać – idziemy do kina

Tak jak zawsze. Pamiętajmy, że ubierając się w szczególny sposób, będziemy się czuć szczególnie, a to może nam zepsuć dobry humor, jeśli nie będziemy się czuć komfortowo.

Najlepiej wybrać się w ciuchach, które lubimy i dobrze odzwierciedlają naszą osobowość.

Chyba, że chcemy skończyć znajomość na pierwszej randce. Udawanie kogoś innego skutkuje najwyżej trzecią randką. Dlatego strój ma być schludny, czysty, ale codzienny. Jeśli chcesz, możesz kupić sobie coś nowego, aby poczuć się ładniej. Jednak będzie to tylko twoje wewnętrzne przekonanie. Wyjątkowym dodatkiem do randki może być kwiatek lub… spacer po kinie, aby pogadać o filmie. Jeśli chcemy kogoś poznać, nie zrobimy tego wgapiając się wspólnie w ekran.

Jak się ubrać na pierwszą randkę?
4.5 (90%) 2 razy ocenione
One Response to “Jak się ubrać na pierwszą randkę?”
  1. beti 24 lutego 2017

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *