Jak ubrać choinkę do Bożego Narodzenia w 2018 roku: jaskrawe akcenty i warianty zdobienia puszystej piękności

Niemożliwie przedstawić Boże Narodzenie bez pięknej choinki, ozdobionej w jaskrawych kolorach. Jak udekorować choinkę w 2018 roku? Koniecznie zaplanuj to zawczasu: lepsze ozdoby w ostatnich dniach już są wyprzedane, wtedy jak designe nie potraficie przemyśleć od razu do drobiazgów.

Ozdoby choinkowe

Żeby choinka, ozdobiona odpowiednio do tradycji rzeczywiście stwarzała atmosferę święta, nie ograniczaj się jedynie do zakupionych akcesoriów: dodajcie autorskich elementów, korzystajcie z dostępnych materiałów – i otrzymacie stylową, wyszukaną i jaskrawą choinkę, która zapamięta się każdemu z gości.

Biorąc to pod uwagę, że symbolem następnego roku jest Żółty Pies Ziemski, łatwo zgadnąć jak ubrać choinkę na Boże Narodzenie. Pies – istota energiczna, aktywna, toż wymaga rzetelnego doboru kolorów i akcesoriów.

Dowiedzmy się, które ozdoby na choinkę będą uważane za odpowiednie w Nowym 2018 Roku.

Przygotowanie do dekorowania

Dekorowanie  bożonarodzeniowej choinki 2018 wymaga rzetelnego przygotowania. Po pierwsze, zawczasu zamyślcie się nad tym, którą choinkę lepiej nabyć: czym ona jest większa, tym skomplikowaniej będzie stworzyć harmonijny design; wtedy jak naturalność zimowej piękności odegra również ważną rolę w percepcji wnętrza.

Zaglądajcie do pudełek ze starymi ozdobami: być może, pewne zabawki już straciły wygląd zewnętrzny, potłukły się czy prosto nie odpowiadają tematyce następnego roku.

Pomyśl o tym, jakie zabawki należy kupić i wyruszajcie na poszukiwania ozdób o pożądanym kształcie i rozmiarze (im wcześniej zaczniecie szukać – tym większy będzie asortyment do Państwa dyspozycji).

Lepsze warianty ozdób choinki sztuczne PE do Bożego Narodzenia 2018 roku przypuszczają użycie czerwonego, złocistego, żółtego, brunatnego i białego kolorów, lecz te kolory nie koniecznie powinny być obecne w choinkowych bąbkach. Poszukajcie jaskrawych kokard, girland z żarówkami odpowiednich kolorów czy deszczyk, wykonany w odpowiednich kolorach.

ozdoby-choinkowe1

Żeby wyjaśnić, w co ubrać choinkę w 2018 roku, z góry określ optymalną lokalizację ozdób i innych elementów.

Istnieje kilka takich wariantów:

Ozdoby są umieszczone w spiralę, właściwie, jak i girlandy z deszczykiem. Zaczynać ozdobę takiej choinki należy z girland, żeby bąbki choinkowe powtarzały ich kierunek. Spirale mogą mieć jeden kolor lub płynnie je zmieniać.

Jeśli oddajecie przewagę stworzeniu rygorystycznego designe, możecie rozmieścić ozdoby i girlandy w pionowym kierunku. Aby niektóre choinki były bardziej harmonijne w niektórych miejscach można zawiązać kokardy czy wykorzystać blichtr.

ozdoby-choinkowe2

Najbardziej rozpowszechniony wariant uzdobienia choinki przypuszcza rozkład girland w kręgu, i zabawek – w dowolnym kierunku. W ciągu realizacji takiego wariantu decoru nie trzeba przesadzać z ilością ozdób, również dobierajcie bąbki odpowiednich rozmiarów: koniecznie, żeby one zwiększały się z góry na dół.

Ponieważ tradycja udekorowania choinki poszła z dawnych czasów, wiele osób preferuje dekorować choinkę w prastarym stylu. Naprawdę, istnieje mnóstwo ciekawych stylistycznych decyzji takiego dekorowania. Na przykład, choinka w stylu country może być dekorowana papierowymi i filcowymi ozdobami,  niewielkimi figurkami ze słomy czy drzewa, prastarymi akcesoriami.

Ozdoby do bożonarodzeniowej choinki w tradycyjnym stylu – to zwyczajne kuliste ozdoby, migotliwe girlandy i deszczyk. Asortyment współczesnych akcesoriów choinkowych włącza również kokardy, dzwonki, kwiaty i zwyczajne taśmy.

ozdoby-choinkowe3

Chcąc udekorować choinkę w stylu retro, zaopatrzyjcie się w stare ozdoby, płyty winylowe (nawet z ich pomocą można stworzyć efekciarskie ozdoby!), akcesoria ze szkła.

Choinka we współczesnym stylu, oprócz standardowych akcesoriów może ozdabiać się  elementami z futra, plastikowymi i metalowymi detalami i nawet w płyty CD.

Najlepsza choinka na Boże Narodzenie wyjdzie, jeśli zwracasz uwagę na każdy szczegół. Zaczynaj dekoracje choinki od girland, dalej można przystępować do ozdób i na ostatnim etapie – do deszczyku i blichtru, a także do ustawienia wierzchołka.

Jak ubrać choinkę do Bożego Narodzenia w 2018 roku: jaskrawe akcenty i warianty zdobienia puszystej piękności
5 (100%) 1 razy ocenione

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *