Oczyszczanie twarzy u kosmetyczki

zabiegi na twarzWizyta u kosmetyczki jest coraz popularniejszą forma dbania o urodę. Oczyszczanie cery jest wskazane najbardziej dla osób z cerą skłonną do przetłuszczenia. Salony kosmetyczne oferują obecnie wiele różnych zabiegów mających na celu oczyszczanie skóry, przeznaczonych dla cer nawet najbardziej wymagających.

Pierwsza wizyta u kosmetyczki

oczyszczanie twarzy u kosmetyczkiDo salonu może wybrać się już nastolatka. W tym wieku kłopoty z cerą, wypryski i wągry są zjawiskiem typowym i zabiegi oczyszczania lub maseczki osuszające twarz i ściągające pory są bardzo wskazane. Ponadto kosmetyczka podpowie, jakiego rodzaju pielęgnacja jest odpowiednia na co dzień. Na zabiegi kosmetyczne mogą wybrać się nie tylko dziewczęta, ale także i chłopcy. Manualne oczyszczanie twarzy i maseczki z glinki przydadzą się cerze ze skłonnością do trądziku. Peeling pleców czy twarzy bardzo pomaga skórze, która w młodym wieku szybko się przetłuszcza i zanieczyszcza.

Zabiegi oczyszczania twarzy w salonie kosmetycznym

Zależnie od wieku i rodzaju skóry można wybrać różne zabiegi oczyszczające skórę twarzy czy całego ciała. Nawet cery bardzo wrażliwe, skłonne do podrażnień czy naczynkowe powinny poddawać się co jakiś czas właściwym zabiegom kosmetycznym. Dojrzałej, delikatnej cerze można polecić zabiegi hydrabrazji. Jest to zabieg, podczas którego używa się wody, a usuwanie zaskórników i obumarłego naskórka odbywa się przez zasysanie (pod ciśnieniem). Złuszczanie się naskórka odbywa się przy użyciu głowic ściernych o różnej grubości (zależnie od rodzaju skóry).

Innym zabiegiem jest mikrodermabrazja, przeznaczona dla cery z problemami (pękające naczynka, bardzo sucha). Zabieg odbywa się urządzeniem z diamentowymi głowicami, które oczyszcza twarz z martwego naskórka. Do oczyszczania cery można też wykorzystać naświetlanie laserem IPL. Zabiegi oczyszczania kosztują ok. 150 zł.

Zabiegi laserem na twarz i ciało

zabiegi kosmetyczne laserLaser stosujemy w różnego rodzaju przypadłościach. Można wykorzystywać laser do zamykania pękających naczynek. W zabiegach odmładzających oraz w depilacji całego ciała. Zabiegi laserem są nieco kosztowniejsze i wymagają systematyczności. Natomiast depilacja wykonana laserem usuwa ciemne niepotrzebne owłosienie praktycznie na stałe.

Zabieg można powtórzyć po 2-3 latach by usunąć pojedyncze pojawiające się włoski. Oczyszczanie twarzy laserem ma charakter antybakteryjny. Na oczyszczoną skórę nakłada się odpowiedni preparat kosmetyczny, a następnie za pomocą ultradźwięków lasera wprowadza się go w głąb skóry. Cena zabiegu to 250 zł.

Oczyszczanie twarzy u kosmetyczki
4.5 (90%) 2 razy ocenione

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *