Przegląd produktów bankowych dla kobiet

Przegląd produktów bankowych dla kobiet

Kobiety pracują, dobrze zarabiają, są samodzielnie ekonomicznie. Co więcej, kobiety zaczynają myśleć biznesowo. Tę tendencję zauważają i doceniają banki, a teraz również towarzystwa ubezpieczeniowe. Kobiety są solidnymi, dobrze rokującymi klientami. Dlatego specjalnie z yślą  kobietach przygotowane są określone bankowe produkty.

Wiele kart kredytowych przewiduje rabaty w wyznaczonych sklepach. W tego typu ofercie przoduje Citibank. Z myślą o kobietach została stworzona karta Citibank-Elle. Lista sklepów odzieżowych, obuwniczych, salonów kosmetycznych, to ponad 4800 punktów handlowych w całej Polsce. Karta jest oprocentowana w wysokości 17%, a okres bez odsetkowy wynosi 54 dni. Oznacza to, że jeśli spłacisz w tym czasie zadłużenie, odsetki nie będą pobrane.

Płatność kartą kredytową

Program rabatowy, czyli wygodne zakupy

Citibank nie jest w swojej ofercie jedyny. Konkurencyjną ofertę stworzył BNP Paribas Polska. Dla kobiet, które lubią modę, szyk i indywidualny styl, to program rabatowy w większości salonów modowych, zniżki przy zakupach, nagrody za częste korzystanie z karty. Możliwość dokonywania transakcji przez internet. Dogodne warunki korzystania z gotówki.

Możliwość udostępniania limitu kredytowego bliskim poprzez karty dodatkowe. To nowoczesny sposób uczenia najmłodszych gospodarowania pieniędzmi.

Program inspiracje banku Millenium

Podobnie działa bank dla młodych wiekiem i doświadczeniem, czyli Millenium. Program partnerski Millennium Inspiracje jest dedykowany dla posiadaczy wszystkich kart kredytowych tego banku, z docenieniem operatywności kobiet. Długa jest lista sklepów (ok. 1000) oferujących rabaty dla kobiet posiadających tego rodzaju kartę kredytową. Dla robiących często zakupy w Piotrze i Pawle została utworzona specjalna oferta.

Warto wiedzieć, że karta oferuje znaczne zniżki w salonach medycyny estetycznej.

Finansowe usługi i programy dla kobietKonto na obcasach BZ WBK

Karta do konta Banku Zachodniego WBK to nie tylko wygodny dostęp do pieniędzy zgromadzonych na koncie. To również cashback w wysokości 1% zakupów dokonywanych w sklepach odzieżowych, obuwniczych i z odzieżą dziecięcą. To również możliwość wypłaty z wielu bankomatów bez prowizji oraz pakiet ubezpieczeń „Na obcasach”, który oferuje m.in. Medical Assistance, Home Assistance, Car Assistance oraz specjalną infolinię „Assistance dla Kobiet”. Transakcje bezgotówkowe są ubezpieczone – możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy jeżeli za towar/usługę zapłacono kartą i usługodawca nie wywiązał się z umowy bądź otrzymany towar jest niezgodny z opisem – na podstawie procedury reklamacyjnej Bank może dochodzić Twoich racji przed drugą stroną transakcji.

Przegląd produktów bankowych dla kobiet
4.3 (86.67%) 3 razy ocenione

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *