NEAUVIA – organiczne wypełniacze tkankowe

wypełniacze klinika miracki warszawa

Zabieg kosmetyczny, laserowy, lifting bez skalpela, kwas hialuronowy czy każda inna nowoczesna metoda dają w dzisiejszych czasach naprawdę zadowalające efekty. Kobiety coraz chętniej korzystają z możliwości XXI wieku, aby poprawić wygląd i odjąć sobie lat. Jednak pełną eliminację głębokich zmarszczek i zaawansowanej utraty jędrności w szybkim czasie, na czym często zależy kobietom, może zagwarantować jedynie użycie wypełniacza organicznego.

Wypełniacze w medycynie estetycznej służą do redukcji ubytku tkankowego, który powstał w wyniku spadku elastyczności skóry. Uszkodzenia tkanek są główną przyczyną powstawania zmarszczek. Choć widoczność lat zlokalizowana jest na wierzchniej warstwie skóry, to prawdziwą przyczyną głębokich zmarszczek jest oddzielanie się skóry od głębszych tkanek podskórnych. Właśnie z tego powodu powierzchowne zabiegi nie przynoszą pożądanych efektów w późniejszym wieku – sedno problemu ukrywa się nieco głębiej.

Co to jest wypełniacz organiczny Neauvia?

Neauvia to linia zawierająca trzy różne wypełniacze organiczne, a każdy z nich wykorzystuje się w innym zabiegu, w zależności od potrzeby Pacjentki – wyjaśniają specjaliści z Kliniki Miracki w Warszawie, którzy na co dzień stosują wypełniacze Neauvia, takie jak:

 • Neauvia Rheology – zawiera kwas hialuronowy i związki organiczne (aminokwasy). Umożliwia redukcję oznak starzenia poprzez wypełnianie zmarszczek, powiększanie ust i modelowanie ich kształtu, wygładzanie i ujędrnianie twarzy;
 • Neauvia Organic Stimulate – odznacza się domieszką 1% hydroksyapatytu wapnia, który wypełnia ubytki tkankowe i stymuluje neokolagenezę (produkcję kolagenu). Sprawdza się w zabiegach korygujących owal twarzy, poprawiających wygląd kolan czy dłoni, a także ujędrniających i odmładzających twarz;
 • Neauvia Organic Intense – to wypełniacz organiczny z linii Neauvia, który ma najwyższe stężenie kwasu hialuronowego. Korzysta się z niego do przeprowadzania zabiegów, takich jak m.in. powiększanie ust, wypełnianie ubytków w małżowinie usznej, poprawa jędrności skóry twarzy, rewitalizacja okolic intymnych (w tym powiększanie punktu G).

Wypełniacze organiczne Neauvia – zalety i efekty

Główna zaleta Neauvia to wszechstronne możliwości wykorzystania i zwiększone bezpieczeństwo zabiegu. Podstawowy składnik Neauvia, czyli kwas hialuronowy, jest niezbędny do zachowania jędrności skóry, ponieważ to naturalny związek występujący w organizmie, przy czym jego poziom znacznie maleje po 30. roku życia. Wypełnianie zmarszczek czy innych ubytków tkankowych jednocześnie daje natychmiastowe efekty, a także pobudza tkanki do produkcji kolagenu, nawilża skórę i wzmacnia strukturę tkanek.

Do tej pory stosowanie kwasu hialuronowego kojarzyło się z efektem sztucznej maski ograniczającej ruchy mimiczne, przez co twarz miała wyraz sztucznego, nieestetycznego napięcia. Jednak Neauvia to wypełniacze organiczne, które dają bardzo naturalne efekty, zwiększają promienność wypełnionego miejsca, zachowują ruchomość tkanek oraz bezpieczeństwo.

Za pomocą Neauvia w Klinice Miracki Warszawa można zredukować defekty ciała i oznaki starzenia praktycznie bez ograniczeń, co do obszaru zabiegowego. Wypełniacze organiczne pozwalają uzyskać efekty, takie jak m.in.:

 • wypełnianie zmarszczek;
 • odbudowa skóry;
 • rewitalizacja i odmładzanie twarzy;
 • redukcja zmarszczek i kurzych łapek;
 • korekta bruzd i nierówności;
 • poprawa kształtu nosa;
 • powiększanie i modelowanie ust;
 • redukcja blizn, np. po trądziku;
 • modelowanie kształtu twarzy, w tym kości policzkowych i żuchwy oraz korekta asymetrii;
 • odmładzanie dłoni;
 • zagęszczanie skóry ciała;
 • redukcja rozstępów.

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów na temat Neauvia do wypełniania tkanek, wejdź na stronę Kliniki Miracki Warszawa, gdzie możesz umówić się na wizytę i uzyskać odpowiedź na każde pytanie dotyczące zabiegów medycyny estetycznej.

NEAUVIA – organiczne wypełniacze tkankowe
Oceń artykuł!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *