Wypróbuj HIFU ULTRAVERA i zapomnij o dyskomforcie!

hifu ultravera bienkowscy clinic

Kondycja okolic intymnych nie jest bez znaczenia dla zdrowia i codziennego funkcjonowania kobiety, a do tego ma istotny wpływ na jej samopostrzeganie i poczucie własnej wartości. Pogorszenie kondycji zewnętrznych narządów płciowych kobiety może być uwarunkowane czynnikami od nas niezależnymi, np. związane z procesem starzenia, i takimi, na które przynajmniej częściowo mamy wpływ. Medycyna estetyczna oferuje nam coraz więcej możliwości szybkiej i nieinwazyjnej regeneracji okolic intymnych.

Za pomocą technologii HIFU ULTRAVERA wykonywany jest głęboki lifting pochwy, a także leczone jest nietrzymanie moczu. Z kompleksowego zabiegu możemy skorzystać m.in. w Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy lub Częstochowie.

Jak zadbać o okolice intymne?

W ciągu życia kobiece sfery intymne narażone są nie tylko na urazy i infekcje, mogą potrzebować rewitalizacji m.in. po porodzie siłami natury. Mięśnie pochwy ulegają zwiotczeniu w naturalnym procesie starzenia, w wyniku zmniejszenia produkcji kolagenu. Jednym z następstw osłabienia tkanek jest problem nietrzymania moczu, które może także pojawić się w przebiegu innej choroby. Niezależnie od przyczyny, nietrzymanie moczu zawsze odbiera komfort życia na co dzień, a w dodatku powoduje, że unikamy spotkań w dużej grupie osób. Zwiotczenie mięśni pochwy zmniejsza doznania podczas stosunku i nierzadko sprawia, że nie czujemy się atrakcyjne. Przywrócenie elastyczności możliwe jest po głębokiej regeneracji mięśni. Komfort intymny odzyskamy dzięki liftingowi pochwy wykorzystującym technologię HIFU.

Nietrzymanie moczu – jak poradzić sobie z tym problemem?

Nietrzymanie moczu to jedna z najbardziej uciążliwych dolegliwości kobiecych, na którą cierpią panie w różnym wieku, choć odsetek jest wyższy wśród kobiet dojrzałych. W skutek osłabienia mięśni dna miednicy (np. mięśnia zwieracza cewki moczowej), dochodzi do mimowolnego wyciekania moczu. Wyciekanie może występować przy znacznym wysiłku bądź podczas intensywnej aktywności fizycznej – jest to tak zwane wysiłkowe nietrzymanie moczu. Mimowolne oddawanie moczu pojawia się też wtedy, gdy wzrasta ciśnienie w jamie brzusznej, m.in. podczas kichania czy kaszlu. W najbardziej zaawansowanej postaci choroby, mocz wycieka przy wykonywaniu codziennych czynności, a nawet podczas spoczynku. Charakterystyczny jest brak odczuwania parcia. Ważne, aby zamiast ukrywać wstydliwy problem, podjąć walkę z nim. Wcześniejsze rozpoczęcie leczenia nietrzymania moczu hamuje jego rozwój i daje szansę na całkowite pozbycie się schorzenia.

HIFU ULTRAVERA – alternatywa dla chirurgicznego leczenia nietrzymania moczu

Zabieg HIFU ULTRAVERA jest korzystny ze względu na szybkość i bezpieczeństwo. Nie musimy się też obawiać bólu i blizn pozabiegowych. W przeciwieństwie do metody chirurgicznej, zabieg urządzeniem Ultravera HIFU nie jest związany z długotrwałą rekonwalescencją, dyskomfortem i koniecznością powstrzymania się od współżycia.

Jak działa HIFU ULTRAVERA?

Urządzenie HIFU ULTRAVERA jest zakończone specjalną głowicą. Jak informują specjaliści z Bieńkowscy Clinic, rodzaj głowicy decyduje o zasięgu działania emitowanych fal ultradźwiękowych. W zależności od problemu, dobierana jest głowica, której zasięg obejmuje warstwy o głębokości od 1,5 do 4,5 mm. Skupione wiązki ultradźwiękowe działają na ściany pochwy – stymulują jej tkanki do produkcji kolagenu. W efekcie tkanka zostaje pobudzona do regeneracji, poprawia się elastyczność i nawilżenie pochwy. Dodatkowo zabieg z wykorzystaniem HIFU ULTRAVERA trwa około 30-40 minut i nie wymaga znieczulenia.

Chcesz poznać więcej szczegółów na temat zabiegu HIFU ULTRAVERA w Bieńkowscy Clinic? Koniecznie odwiedź stronę internetową Bieńkowscy Clinic lub jedną z placówek Kliniki.

Wypróbuj HIFU ULTRAVERA i zapomnij o dyskomforcie!
Oceń artykuł!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *